تحویل بیش از یک میلیون تن گازوئیل با کیفیت از ابتدای دی به نیروگاه‌ها

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ مرتضی شاه‌میرزایی امروز در کارگروه هماهنگی و تامین پایدار سوخت زمستانی سال ۱۴۰۱ که در محل شرکت ملی گاز ایران با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری و وزیر نفت برگزار شد، اظهار داشت: ‌روزانه حدود ۸۰ میلیون متر مکعب گاز در صنعت پتروشیمی ظرفیت مصرف وجود دارد، با برنامه‌ریزی‌های انجام شده سعی می‌شود برنامه‌های تعمیرات اساسی پتروشیمی‌ها در فصل سرد سال اجرا شوند تا روند گازرسانی و سوخت‌رسانی به دیگر بخش‌های مصرفی کشور مشکلی ایجاد نشود.

گزارشگر نفت

من گزارشکر شبکه نفت ایران هستم . به سایت های مهم خبری در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی سر میزنم و خبرهای خوب را برای شما جمع آوری می کنم . با من در تماس باشید تا اخبار شما را هم ببینم و به شبکه نفت ایران بیارم . ایمیل من goldenkent2020@gmail.com

پست بعدی

افزایش ظرفیت تولید پتروشیمی کارون/ طرح «هایکو» سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

ش دی 24 , 1401
مدیرعامل پتروشیمی کارون از پیشرفت حدود ۸۰ درصدی طرح «هایکو» این شرکت خبر داد و گفت: پتروشیمی کارون به کمک این طرح، ظرفیت تولید خود را افزایش داده است و این طرح در موعد مقرر به بهره‌برداری می‌رسد.

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع