انتخاب وزیر نفت متخصص، امروز راهگشای کشور در سرمای زمستان است/ انجام تدابیر لازم ازسوی وزارت نفت برای سوخت‌رسانی پایدار در زمستان

معاون اول رئیس‌جمهوری با تأکید بر اینکه انتخاب وزیری که از صنعت تخصصی نفت و گاز برآمده است، امروز راهگشای کشور در شرایط سخت است و به واقع جای خرسندی و افتخار دارد، گفت: ما در میان همکاران آقای اوجی کمتر کسی را می‌بینیم که تجربه کاری و تخصصی نداشته باشد.

گزارشگر نفت

من گزارشکر شبکه نفت ایران هستم . به سایت های مهم خبری در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی سر میزنم و خبرهای خوب را برای شما جمع آوری می کنم . با من در تماس باشید تا اخبار شما را هم ببینم و به شبکه نفت ایران بیارم . ایمیل من goldenkent2020@gmail.com

پست بعدی

تأسیسات گازرسانی کشور با حداکثر ظرفیت عملیاتی است

ش دی 24 , 1401
معاون وزیر نفت در امور گاز با تاکید بر اینکه طی فصول گرم سال تعمیرات اساسی در پالایشگاه‌ها، ایستگاه‌های تقویت فشار و خطوط لوله گاز کشور به‌موقع انجام شده است، گفت: تأسیسات گازرسانی در کشور با حداکثر ظرفیت بدون هیچ مشکلی در حال فعالیت هستند.

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع