احمد معروفخانی جایگزین سیدحمید حسینی شد

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛  “احمد معروفخانی” که با اکثریت آرا موفق به کسب رای اول این مجمع نیز شده بود، سکاندار مدیریت این تشکل بزرگ کشور شد.

شایان ذکر است سید حمید حسینی از شخصیت‌های فعال رسانه‌ای که سال‌ها عهده‌دار مدیریت اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق بود.

گفتنی است اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی (اوپکس) با قدمت ۲۲ ساله قدیمی‌ترین و بزرگترین کنسرسیوم انرژی کشور است که با حدود ۳۴۵ عضو تقریبا تمامی فعالین پایین دست صنعت پالایشگاهی کشور، قیر، روانکارها، واحد‌های بازیافتی روغن، پارافین و بخشی از شرکت‌های پتروشیمی را شامل می‌شود. این اتحادیه با حدود ۱۴ میلیارد دلار بیشترین آمار صادرات فرآورده‌های نفتی را برخوردار است.

گزارشگر نفت

من گزارشکر شبکه نفت ایران هستم . به سایت های مهم خبری در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی سر میزنم و خبرهای خوب را برای شما جمع آوری می کنم . با من در تماس باشید تا اخبار شما را هم ببینم و به شبکه نفت ایران بیارم . ایمیل من goldenkent2020@gmail.com

پست بعدی

نقش مؤثر بانوان در اعتلای صنعت نفت/ بانوان متخصص پابه‌پای مردان کمک کنند

چ دی 21 , 1401
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به نقش تعیین‌کننده و مؤثر بانوان در تحقق اهداف صنعت نفت تأکید کرد: بانوان متخصص هم پابه‌پای مردان متخصص برای اعتلای این صنعت ماندگار و ۱۱۵ ساله کمک کنند.

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع