۶.۶ درصد رشد اقتصادی در بخش نفت

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، در نشست شامگاه یکشنبه (۱۸ دی‌ماه) ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که به ریاست سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری برگزار شد، گزارش‌هایی در زمینه رشد اقتصاد ایران، تولید و اشتغال ارائه و بررسی شد.

در این نشست گزارش بانک مرکزی در خصوص رشد ۳ درصدی اقتصاد ایران در نیمه نخست امسال ارائه شد. بر اساس این گزارش گروه نفت با ۶.۶ درصد، صنایع و معادن با ۳.۸ درصد، خدمات با ۲.۶ درصد و گروه کشاورزی با ۱.۱ درصد بیشترین میزان رشد را در ۶ ماه نخست امسال داشته‌اند.

بر اساس گزارش بانک مرکزی، مقدار رشد سرمایه‌گذاری در ماشین‌آلات در نیمه نخست ۱۴۰۱ نویدبخش بهبود وضع تولید و اشتغال در سال‌های آینده است.

گزارشگر نفت

من گزارشکر شبکه نفت ایران هستم . به سایت های مهم خبری در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی سر میزنم و خبرهای خوب را برای شما جمع آوری می کنم . با من در تماس باشید تا اخبار شما را هم ببینم و به شبکه نفت ایران بیارم . ایمیل من goldenkent2020@gmail.com

پست بعدی

آغاز به کار غرفه پتروشیمی اروند در نمایشگاه ملی چرم و صنایع وابسته

س دی 20 , 1401
به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی اروند؛ این دوره از نمایشگاه ملی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته، صبح امروز ۱۹ دیماه ۱۴۰۱ با حضور دکتر برادران معاون وزیر صمت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران شروع به کار کرد و […]

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع