حمایت همه جانبه دولت از تولیدکنندگان متانول

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ وزیر نفت در این جلسه با اعلام حمایت همه جانبه از واحدهای پتروشیمی اظهار داشت: این واحدهای تولیدی در چتر ویژه حمایتی دولت قرار خواهند گرفت و در این خصوص جلسات مکرری برگزار شده و نتایج مثبتی نیز کسب شده است.
جواد اوجی افزایش قیمت خوراک را به عنوان بزرگترین دغدغه تولید کنندگان عنوان کرد و افزود: در نظر داریم فرمول قیمت گذاری که مورد پذیرش انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی، تولیدکنندگان و وزارت نفت باشد را به عنوان فرمول جدید در نظر بگیریم؛ در این خصوص جلسات متعددی برگزار شده و نظرات کارشناسی اخذ گردیده و در حال جمع بندی نهایی هستیم. صراحتا اعلام می کنم دولت با تمام قوا خود را موظف به حمایت از واحدهای تولیدی می داند و در این راستا تمام توان خود را به کار خواهد گرفت.
مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر نیز در این جلسه با برشمردن مصائب واحدهای پتروشیمی و به خصوص تولید کنندگان متانول، خواستار حمایت ویژه دولت از این صنعت ارزش آفرین شد و اظهار داشت: « سرمایه گذاری قابل توجه بخش خصوصی در راستای سیاست های عالی نظام در توسعه صنایع پتروشیمی، اکنون بیش از هر زمانی به حمایت دولت نیاز دارد تا ضمن دستیابی به آن چشم انداز، منویات مقام معظم رهبری که در فروردین ماه ۹۹ مشخصا درخصوص این صنعت بیان شد، اجرا شود.
شفیعی، رسالت انرژی سپهر را صیانت از سرمایه فرهنگیان عنوان کرد و افزود: این هلدینگ به عنوان مدافع حقوق و منافع بیش از یک میلیون فرهنگی عضو صندوق ذخیره فرهنگیان کشور و همچنین میلیون ها سهامدار گروه مالی سپهر صادرات، سرمایه گذاری گسترده ای را در این حوزه انجام داده و اکنون به دنبال خلق ثروت برای سهامداران است. این فرصت با ایجاد شرایط مساعد و رفع موانع تولید که مدنظر رهبر انقلاب بوده به دست می آید از این رو بازنگری در فرمول قیمت گذاری گاز و یوتیلیتی در حال حاضر اوجب واجبات بوده و عامل بقای واحد های تولیدی خواهد بود.

گزارشگر نفت

من گزارشکر شبکه نفت ایران هستم . به سایت های مهم خبری در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی سر میزنم و خبرهای خوب را برای شما جمع آوری می کنم . با من در تماس باشید تا اخبار شما را هم ببینم و به شبکه نفت ایران بیارم . ایمیل من goldenkent2020@gmail.com

پست بعدی

اقدام قابل تحسین مدیر جوان پتروشیمی مارون

د دی 19 , 1401
به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ کوتاه نوشت منتشر شده در فضای مجازی؛ در جریان حادثه‌ای که حین انجام کار برای یکی از کارگران زحمتکش پتروشیمی مارون اتفاق افتاد و منجر به آسیب جدی نیروی کار شده بود به دلیل نیاز به اعزام پزشکی و درمان تکمیلی در […]

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع