استراحت شاخص بورس در یک قدمی ارتفاع ۱.۶ میلیون واحد

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از ۱۷میلیارد و ۱۲۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۹هزار و ۴۱۳میلیارد تومان در بیش از ۷۲۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت هزار و ۹۱۰واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۹۱هزار و ۳۷۳واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر، ملی صنایع مس ایران و پتروشیمی نوری شد و در مقابل شرکت‌های ایران خودرو، سایپا و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۶میلیارد و ۶۷۹میلیون ورقه به‌ارزش ۶هزار و ۵۸۷میلیارد تومان در ۳۷۹هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۳۱واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۹هزار و ۳۷۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پالایش نفت لاوان، سرمایه‌گذاری صبا تامین و بهمن دیزل و بیشترین اثر منفی بر این نماگر به نام شرکتهای پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی مارون و سنگ آهن گهر زمین شد.

گزارشگر نفت

من گزارشکر شبکه نفت ایران هستم . به سایت های مهم خبری در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی سر میزنم و خبرهای خوب را برای شما جمع آوری می کنم . با من در تماس باشید تا اخبار شما را هم ببینم و به شبکه نفت ایران بیارم . ایمیل من goldenkent2020@gmail.com

پست بعدی

ثبت رکورد تاریخی صادرات در «شپدیس»/ پردیس دومین پتروشیمی ارزآور کشور

چ دی 14 , 1401
مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس به ثبت رکورد ۱.۳ میلیارد دلار صادرات محصول در تاریخ فعالیت این شرکت اشاره کرد و گفت: ارزش صادرات محصولات این شرکت ۱۰۴ درصد، درآمد عملیاتی ۱۱۹ درصد و سود خالص ۱۰۰ درصد نسبت به سال مالی گذشته افزایش یافته است.

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع