پیام تبریک مدیرعامل پتروشیمی اروند به مناسبت فرا رسیدن روز پتروشیمی 

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ متن ایشان بدین شرح است:

در روزگاری نه‌چندان دور، نفت و درآمد حاصل از خام‌فروشی آن، اصلی‌ترین منبع درآمد ایران عزیز ما بود. ما بودیم و فروش روزانه چند میلیون بشکه نفت خام و البته؛ خبیثانی که می‌خواستند راه را بر همین خام‌فروشی ما نیز ببندند.

در چنین وضعیتی، ملت ایران تصمیم گرفت که راهی تازه پیش روی خود بگشاید و ضمن کاستن از وابستگی خود به فروش نفت خام، دنیا را به تولیدات مشتقات نفتی خود محتاج سازد.

امروز به برکت زحمات بی‌شائبه‌ی یکایک کارکنان صنعت پتروشیمی، ملت ایران توانسته است با تکیه بر دانش بومی خود و توصیه‌های مؤکد مقام معظم رهبری مبنی بر کاهش خام‌فروشی، به یکی از قطب‌های صنعت پتروشیمی جهان بدل گردد. این اما پایان کار نیست‌. چرا که ما می‌خواهیم و صد البته می‌توانیم با توجه و تمرکز بیشتر بر تولید دانش‌بنیان، سهم خود را در بازارهای جهانی افزایش دهیم. هدفی که با توجه به برخورداری از نیروی انسانی متخصص و اراده‌ی ملی، بیش از همیشه در دسترس است.

در پایان، فرا رسیدن هشتم دیماه، روز ملی صنعت پتروشیمی را به مجموعه‌ی همکارانم در این صنعت بزرگ و در سطحی فراتر؛ به ملت بزرگ ایران تبریک می‌گویم و امیدوارم تا هشتم دیماه سال آینده به کمک هم به این هدف متعالی نزدیک‌تر شده باشیم.

گزارشگر نفت

من گزارشکر شبکه نفت ایران هستم . به سایت های مهم خبری در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی سر میزنم و خبرهای خوب را برای شما جمع آوری می کنم . با من در تماس باشید تا اخبار شما را هم ببینم و به شبکه نفت ایران بیارم . ایمیل من goldenkent2020@gmail.com

پست بعدی

استخدام در صنایع پتروشیمی بندر ماهشهر

پ دی 8 , 1401
یک شرکت معتبر نفتی جهت انجام پروژه خود به متخصصین با سابقه کار نیازمند می باشد‌.

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع