حسین هاشمی مدیرعامل پتروشیمی دنا شد

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛حسین هاشمی به عنوان مدیرعامل جدید پتروشیمی دنا منصوب و معارفه شد .

هاشمی که فارغ التحصیل دکترای مهندسی صنایع و سیستم از دانشگاه تربیت مدرس است پیش از این سوابقی همچون مدیرعامل و عضو هیئت مدیره هلدینگ سرمایه گذاری صدر تامین شستا (تاصیکو) ، معاونت انرژی ستاد مدیریت و حمل و نقل سوخت ریاست جمهوری ، عضو هیئت مدیره شرکت بازرگانی نفت بهران،عضو هیئت مدیره هلدینگ انرژی امید، مدیر فناوری اطلاعات شرکت مهندسی و نیروی نفت و گاز سپانیر مجری فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی ،عضو هیئت مدیره هواپیمایی آسمان و عضویت در اتاق بازرگانی تهران را در کارنامه کاری خود داشته است .

گفتنی است شرکت صنایع پتروشیمی دنا وابسته به هلدینگ انرژی سپهر با محوریت تولید متانول به ظرفیت۱۶۵۰ تن در سال و همچنین حجم سرمایه گذاری ۴۸۱ میلیون دلار در فاز ۲ منطقه پتروشیمی شهر عسلویه واقع گردیده است.

شبکه نفت ایران

سیدحمید مجتبائی هستم . علاقه مند به صنعت و پتروشیمی و در جستجوی آشنایی با تجربیات بزرگان صنعت نفت و گاز و پتروشیمی

پست بعدی

زمستان سخت گازی در ایران؟

س دی 6 , 1401
مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران از اجرای طرح پایش مصرف گاز دستگاه‌های اجرایی و اماکن دولتی و عمومی کشور با هدف مدیریت انرژی و رعایت الگوی مصرف خبر داد و اعلام کرد که از ابتدای اجرای این طرح تاکنون جریان گاز حدود ۵۰۰ سازمان و نهاد دولتی […]

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع