از پتروشیمی های هوشمند تقدیر به عمل می‌آید

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ امیررضا اعتمادی دبیرکل کنگره تحول دیجیتال اعلام کرد: بنا بر تصمیم شورای سیاستگذاری کنگره قرار بر این شد تا از شرکت های پتروشیمی که در راستای هوشمند سازی و بومی سازی صنعت پتروشیمی تلاش میکنند، در کنگره بین المللی فناوری های نوین در تحول دیجیتال تقدیر به عمل بیاید.

برای توسعه و پیشرفت صنعت پتروشیمی باید نگاهمان به نگاه جهانی نزدیک باشد و توسعه کورکورانه و اجرای پروژه‌هایی با طول زمان بسیار کنار گذاشته شود تا در راستای هوشمند سازی و از بین بردن هزینه های گزاف بتوانیم پروژه هوشمند سازی را در زیرساخت صنعت پتروشیمی اجرایی بکنیم.

پژوهش و فناوری در تأمین کاتالیست‌های مهم میتواند مارا از واردات بی‌نیاز کند و اتفاقات ارزنده‌ای در این حوزه محقق سازد.

حال با توجه به اهمیت پروژه های هوشمند سازی در صنعت نفت گاز و پتروشیمی انشاالله به زودی شاهد ارائه عملکرد مجموعه های پیشگام در این صنعت و تقدیر از مجموعه های شایسته در حوزه دیجیتال سازی و هوش مصنوعی در صنعت پتروشیمی ایران خواهیم بود.

لازم به ذکر است کنگره بین‌المللی فناوری های نوین در تحول دیجیتال، تاریخ دهم اسفند ماه سال جاری در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار میشود و مجموعه های فعال می‌توانند گزارش عملکرد خود را برای دبیرخانه دائمی کنگره به آدرس « irict.net » تا ۲۲ بهمن ماه ارسال نمایند که بعد از ارزیابی تخصصی و عمومی توسط هیئت داوری از برترین مجموعه ها تقدیر به عمل بیاید.

گزارشگر نفت

من گزارشکر شبکه نفت ایران هستم . به سایت های مهم خبری در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی سر میزنم و خبرهای خوب را برای شما جمع آوری می کنم . با من در تماس باشید تا اخبار شما را هم ببینم و به شبکه نفت ایران بیارم . ایمیل من goldenkent2020@gmail.com

پست بعدی

بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۲ طرح پالایشی

ی بهمن 16 , 1401
به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ واحد تولید و ذخیره‌سازی قیر شرکت پالایش نفت جی بندرعباس به ظرفیت تولید سالانه ۶۰۰ هزار تن و ذخیره‌سازی ۲۲ هزار تن انواع قیر با سرمایه‌گذاری ۳۵۰ میلیارد تومان معادل حدود۲۰ میلیون دلار به بهره‌برداری رسیده است. این طرح به منظور […]

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع