نجات از ورشکستگی؛ پتروشیمی فارابی چگونه به چرخه‌ی حیات بازگشت؟

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛  پس از نشستی که با حضور سهامداران عمده پتروشیمی فارابی (پتروشیمی امیرکبیر، پتروشیمی فن‌آوران و هلدینگ تاپیکو) با هدف احیای این پتروشیمی برگزار شد، تصمیم همراه با ریسک اما مقتدرانه مدیر عامل وقت پتروشیمی امیرکبیر، اسدالله غلامپور (سهامدار ۳۳ درصدی پتروشیمی فارابی) و مدیر عامل وقت پتروشیمی فن آوران محمدجواد بدری به تزریق منابع مالی، پیگیری رفع مشکلات مالیاتی، تامین سرمایه در گردش و تصمیم و تدبیر بموقع در تغییر مدیر عامل وقت پتروشیمی فارابی همراه با تعامل کامل منجر شد تا فارابی بار دیگر روزهای خوش را به خود ببیند و به جمع تولیدکنندگان محصولات آروماتیک صنعت پتروشیمی کشور بازگردد.

 

منصفانه است در باب احیای بموقع قدیمی ترین پتروشیمی کشور، یعنی پتروشیمی فارابی، در کنار توجه به اقدامات مدیریتی و تصمیمات سخت محمود فخرایی مدیرعامل فعلی فارابی، به نقش مدیران کارآمد و ریسک پذیر وقت شرکتهای امیرکبیر و فن آوران با اخذ تصمیمات بموقع، اشاره کنیم و قدردان این تصمیم جهادی و مقتدرانه که امروز منجر به یک ساحل امن برای کارکنان این مجموعه قدیمی شده است، باشیم.

گزارشگر نفت

من گزارشکر شبکه نفت ایران هستم . به سایت های مهم خبری در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی سر میزنم و خبرهای خوب را برای شما جمع آوری می کنم . با من در تماس باشید تا اخبار شما را هم ببینم و به شبکه نفت ایران بیارم . ایمیل من goldenkent2020@gmail.com

پست بعدی

اوراق ارزی فروش نفت منتشر می‌شود

پ بهمن 6 , 1401
به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ محسن خجسته‌مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت در جمع خبرنگاران درباره اوراق ارزی فروش نفت گفت: این اوراق ارزی هستند و قابلیت تسعیر به نرخ ای‌تی‌اس و معامله در بازار ثانویه دارند و خوشبختانه مصوبه شورای اقتصاد برای آن دریافت شده است. وی به […]

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع