ارتقای ۱۷ پله‌ای رتبه شرکت پتروشیمی اروند

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی اروند؛ بیست و پنجمین سال رتبه‌بندی IMI-100 که رو‌ز دوشنبه ۳ بهمن ماه ۱۴۰۱ در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد؛ شرکت پتروشیمی اروند موفق به کسب رتبه ۵۳ در میان ۵۰۰ شرکت برتر کشور در شاخص میزان فروش شد که ارتقای ۱۷ پله‌ای نسبت به رتبه‌ی سال گذشته این شرکت داشته است.

در کسب این موفقیت که مرهون راهبری مدبرانه و اعمال سیاست‌های تجاری مناسب در کسب و کار است، بی‌شک تلاش صادقانه کارکنان شایسته و توانمند که با رفع موانع و تنگناها، برگی زرین و ایامی پر فروغ را برای شرکت پتروشیمی اروند به وجود آوردند بسیار پر اهمیت بوده و نوید روزهای روشن‌تر را می‌دهد.

گزارشگر نفت

من گزارشکر شبکه نفت ایران هستم . به سایت های مهم خبری در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی سر میزنم و خبرهای خوب را برای شما جمع آوری می کنم . با من در تماس باشید تا اخبار شما را هم ببینم و به شبکه نفت ایران بیارم . ایمیل من goldenkent2020@gmail.com

پست بعدی

نجات از ورشکستگی؛ پتروشیمی فارابی چگونه به چرخه‌ی حیات بازگشت؟

پ بهمن 6 , 1401
به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛  پس از نشستی که با حضور سهامداران عمده پتروشیمی فارابی (پتروشیمی امیرکبیر، پتروشیمی فن‌آوران و هلدینگ تاپیکو) با هدف احیای این پتروشیمی برگزار شد، تصمیم همراه با ریسک اما مقتدرانه مدیر عامل وقت پتروشیمی امیرکبیر، اسدالله غلامپور (سهامدار ۳۳ درصدی پتروشیمی […]

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع