رشد ۳.۵ درصدی فروش محصولات پتروشیمی مارون در ۹ ماه نخست امسال

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ جمع فروش صادراتی و داخلی شرکت پتروشیمی مارون تا پایان آذر ۱۴۰۱ و دوره ۹ ماهه نخست سال جاری، معادل ۲۳۹۱۵ میلیارد تومان بوده است که این رقم در مدت مشابه سال قبل معادل ۲۳۱۰۶ میلیارد تومان بوده که نشان دهنده رشد ۳.۵ درصد فروش داخلی و صادراتی شرکت پتروشیمی مارون در ۹ ماه اول ۱۴۰۱ نسبت به مدت مشابه سال قبل است.

رشد ۸۰۰ میلیارد تومانی فروش مارون طی ۹ ماه ابتدایی امسال

براساس این آمار میزان فروش در پتروشیمی مارون ۸۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.

فروش ۹ ماه ۱۴۰۱ ۹ ماه ۱۴۰۰ رشد – درصد
فروش داخلی ۱۸۸۸۶ ۱۶۹۹۵ ۱۱.۱۲
فروش صادراتی ۵۰۲۸ ۶۱۱۰ ۱۷.۷-
جمع فروش شرکت پتروشیمی مارون ۲۳۹۱۵ ۲۳۱۰۶ ۳.۵

براساس گزارش صورت های مالی پتروشیمی مارون در کدال بورس در پایان آذر ۱۴۰۱، جمع فروش صادراتی و داخلی شرکت پتروشیمی مارون تا پایان آذر ۱۴۰۱ و دوره ۹ ماهه نخست سال جاری، معادل ۲۳۹۱۵ میلیارد تومان بوده است که این رقم در مدت مشابه سال قبل معادل ۲۳۱۰۶ میلیارد تومان بوده که نشان دهنده رشد ۳.۵ درصد فروش داخلی و صادراتی شرکت پتروشیمی مارون در ۹ ماه اول ۱۴۰۱ نسبت به مدت مشابه سال قبل است.به عبارت دیگر، مجموع فروش پتروشیمی مارون در ۹ ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل معادل ۸۰۹ میلیارد تومان بیشتر شده است.

گزارشگر نفت

من گزارشکر شبکه نفت ایران هستم . به سایت های مهم خبری در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی سر میزنم و خبرهای خوب را برای شما جمع آوری می کنم . با من در تماس باشید تا اخبار شما را هم ببینم و به شبکه نفت ایران بیارم . ایمیل من goldenkent2020@gmail.com

پست بعدی

رئیس دومای روسیه و هیئت همراه دقایقی پیش وارد تهران شدند

د بهمن 3 , 1401
رئیس دومای روسیه و هیئت همراه با استقبال رسمی علی نیکزاد نایب رئیس مجلس دقایقی پیش وارد تهران شدند.

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع