هلدینگ خلیج فارس آزمون استخدامی برگزار می‌کند

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ «ابوالفضل عزیزی» با اشاره به موافقت دکتر «علی عسگری» مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با گنجاندن دوباره رشته مهندسی نفت به لیست رشته‌های آزمون جدید استخدامی «هلدینگ خلیج فارس»، گفت: دفترچه آزمون استخدامی متمرکز هلدینگ خلیج فارس برای چهار شرکت «مبین انرژی»، «هنگام»، «پارس» و «آپادانا خلیج فارس» نیمه‌اول بهمن امسال منتشر خواهد شد.

مدیر توسعه منابع انسانی صنایع پتروشیمی خلیج فارس با اشاره به برنامه استخدام اکثر رشته‌های مهندسی در این آزمون استخدامی، تصریح کرد: شرایط این آزمون تقریبا مشابه آزمون‌های پیشین هلدینگ خلیج فارس بوده اما تغییرات مختصری اعمال شده که به‌زودی اطلاع رسانی می‌شود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در این آزمون استخدامی به دنبال جذب بیش از ۱۰۰ نفر فارغ‌التحصیل دانشگاهی از دانشگاه‌های سراسر کشور هستیم.

گزارشگر نفت

من گزارشکر شبکه نفت ایران هستم . به سایت های مهم خبری در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی سر میزنم و خبرهای خوب را برای شما جمع آوری می کنم . با من در تماس باشید تا اخبار شما را هم ببینم و به شبکه نفت ایران بیارم . ایمیل من goldenkent2020@gmail.com

پست بعدی

مدیران امور سهام، مجامع و سرمایه گذاران شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس از پروژه پتروشیمی بوعلی سینا بازدید کردند

پ دی 29 , 1401
به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛  جمعی از مدیران امور سهام، مجامع و سرمایه گذاران شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس امروز در بازدید از پروژه ملی در آستانه افتتاح پارازایلین شرکت پتروشیمی بوعلی سینا، در جریان آخرین وضعیت پروژه و تولیدات این مجتمع قرار گرفتند. به گزارش […]

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع